• HOT-LINE: 494 532 202, 494 534 354
 • vema@softbit.cz
  title 1 new

  O společnosti

  spolecne foto softbit

  Naše společnost vznikla již na jaře roku 1990. Od počátku její činnosti se stal hlavním zaměřením firmy vývoj a distribuce vlastních ekonomických informačních systémů . První systém byl označen jako PC Ekonom a po jeho neustálém vývoji v průběhu celé doby jej máme nyní i v naší nabídce.

  Mezi zásadní směry, které jsme si definovali na počátku činnosti naší firmy, bylo co nejkvalitnější zajištění veškerých služeb souvisejících s provozem informačního systému u všech našich zákazníků.

  Naše činnost vždy obsahovala vedle vlastního vývoje, instalace a zajištění servisu po celou dobu užívání nového systému, i plnou podporu v oblasti jak výpočetní techniky, tak i metodiky vedení účetnictví i všech souvisejících agend u každého našeho zákazníka.

  S postupem doby jsme si vytvořili okruh zákazníků, který se v současnosti pohybuje již v řádech stovek uživatelů. Všem našim zákazníkům se snažíme poskytnout plnou servisní podporu spolu s individuálním přístupem k řešení jeho požadavků.

  V průběhu existence společnosti jsme vyvinuli zcela nový moderní ekonomický informační systém SQL Ekonom, který nabízí zcela novou kvalitu v poskytování informací pro řízení prosperujících podniků a firem 3. tisíciletí. Tento systém tvoří v současnosti hlavní část činnosti naší společnosti, která se transformovala v roce 2005 na společnost s ručením omezeným.

  Nový systém zabezpečuje požadavky a potřeby širokého okruhu firem ze sféry výrobních podniků, obchodních společností, příspěvkových a státních organizací. Nabízíme rovněž verzi speciálně pro firmy z oblasti služeb. Systém má také zapracovánu metodiku pro vedení účetnictví nevýdělečných organizací. Máme specifické řešení i pro stavební společnosti a výrobní podniky se strojírenskou výrobou. Našimi zákazníky jsou rovněž školy a ostatní státem řízené instituce.

  Na rozdíl od ostatních firem podnikajících v tomto oboru klademe velký důraz na individuální řešení systému dle požadavků každého klienta. Naše společnost disponuje týmem odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oboru, kteří umí poskytnout tu nejvyšší kvalitu služeb.

  Věřím, že tato malá vizitka naší společnosti Vás přesvědčí o možnosti více se zajímat o služby naší firmy.

  Budeme velice rádi, když budeme moci i Vám představit naši společnost osobně a případně se ucházet o možnost pracovat pro Vás v budoucnu.

  Rychlý kontakt

  Konzultační linka VEMA

  Tel.: 494 532 202, 494 534 354
  e-mail: vema@softbit.cz

  kontakty

  SOFTbit software - divize VEMA
  Nad Dubinkou 1634
  516 01 Rychnov nad Kněžnou

  Proč si vybrat naši společnost?

  Specializujeme se na vývoj a dodávky informačních systémů více jak 20 let a jsme schopni přizpůsobit komplexní řešení potřebám zákazníků.

  Právě zavádíme informační systém

  Díky propracovaným modulům, které jsou součástí SQL Ekonom, získáváme stále nové zákazníky, kteří jsou se systémem velmi spokojeni.

  Klientský a zákaznický servis

  Zaměřujeme se na všechny zákazníky, kteří upřednostňují plnou podporu a kvalitní služby po celou dobu užívání našeho informačního systému.

  Školení. semináře, prezentace

  Pro všechny naše zákazníky pořádáme řadu školení a seminářů k jednotlivým subsystémům včetně informací o změnách v daňové legislativě.