Aktuality

Aktuální informace, rady a tipy, legislativa

Dokumenty a potvrzení

Představte si svět, ve kterém by zaměstnanci nemuseli klepat na dveře mzdové účetní kvůli předání různých dokumentů a potvrzení, jako je například Evidenční list důchodového pojištění nebo Žádost o roční zúčtování daně, a řešili by vše z pohodlí svého pracoviště či domova.

dokumenty potvrzeni vema 1

Tyto představy proměnila ve skutečnost nová portálová aplikace. Nyní může každá mzdová účetní poslat zaměstnancům vybranou sestavu či jakýkoliv dokument pomocí Vema portálu.

Dokumenty může mzdová účetní či personalistka poslat jednomu zaměstnanci či skupině zaměstnanců a lze k nim přidávat komentáře, přikládat potvrzení či jiné soubory apod. Stejně tak lze dokumenty od zaměstnanců přijímat.

Oběh dokumentů je tak více efektivní, monitorovaný a ze značné části automatizovaný.

Nejčastěji bývá modul využíván pro agendu spojenou s ELDP, s ročním zúčtováním daně a dalšími činnostmi, kdy je personalista nucen komunikovat se stovkami až tisíci zaměstnanci.

dokumenty potvrzeni vema 2

Pokud vás zajímá, jak modul funguje v praxi, připravili jsme pro vás video ukázku a krátké představení.

Chcete více informací?

Vyplňte nezávazně formulář a my se vám ozveme

Image

Radek Beránek

konzultant VEMA

Tel.: +420 736 753 734
E-mail:

Společnost Softbit software s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, IČO: 27473716 prohlašuje, že bude osobní údaje vyplněné v poptávkovém formuláři zpracovávat pouze za účelem vyhotovení obchodní nabídky a pro zajištění služeb souvisejících s charakterem poptávky. Tyto údaje nebudou předávány třetím osobám a společnost je bude chránit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 o ochraně osobních údajů.

SOFTbit software s.r.o.

Zaměřujeme se na vývoj a distribuci vlastních ekonomických a informačních systémů. Zajišťujeme plnou servisní podporu našich zákazníků k dodanému software. Umíme vymyslet řešení speciálně i pro Vás...

Proč zvolit naši společnost

Rychlý kontakt

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634, 516 01 Rychnov n. Kn.
Tel.: 736 753 734, E-mail:
Po - Pá: 8-12 / 13-16